Наручний годинник Casio G-Shock GWX-8900C-3
Відео 5Фото 12 |
Casio G-Shock GWX-8900C-3 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GWX-8900C-3
Наручний годинник на сонячній батареї Casio GWX-8900C-3ER Чорний із салато | 9 092 грн. |
Яскравий Наручний годинник Casio GWX-8900C-3ER Чорний з салатовим | 9 003 грн. |
Наручний годинник із захоплюючим дизайном Casio GWX-8900C-3ER Чорний із са | 9 003 грн. |
Наручний годинник з каучуковим ременем Casio GWX-8900C-3ER Чорний з салато | 9 003 грн. |
Casio GWX-8900C-3ER | 5 354 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GWX-8900C-3:
- Графік припливів і відливів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →