Наручний годинник Casio MTP-1314PL-7A
Відео 5Фото 5 |
Casio MTP-1314PL-7A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1314PL-7A
Усі ціни 18 →Casio Casio Standard MTP-1314PL-7AVEF | 3 070 грн. |
Чоловічий годинник CASIO MTP-1314PL-7AVEF | 3 070 грн. |
Годинник Casio MTP-1314PL-7AVDF | 3 070 грн. |
Мужские часы Casio MTP-1314PL-7AVEF MTP-1314PL-7A | 2 499 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-1314PL-7AVEF | 2 324 грн. |
ще 13 пропозицій
anonim
8 березня 2021, 23:33
Какой размер ремешка в месте крепления часов? #
Ни где не указывают ширину ремешка, 18 или 20 или 22 или 24??
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →