Витяжка Cata LF 2060 X нержавіюча сталь (02011307)
Cata LF 2060 X нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata LF 2060 X нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Вбудована витяжка Cata LF 2060 X/L 02011317 | 3 879 грн. |
CATA LF 2060 X/L (2011317) | 3 879 грн. |
Вытяжка Cata Lf 2060 X | 3 166 грн. |
CATA LF 2060 X/L (2011317) | 3 879 грн. |
Витяжка Cata LF 2060 X | 3 024 грн. |
CATA Cata LF 2060 X 02011317 | 3 399 грн. |
Модификації Cata LF 2060 X
Ціни на Cata LF 2060 X |
---|---|---|---|---|
Cata LF 2060 WH білий | від 2 934 грн. | 9 пропозицій | ||
Cata LF 2060 X нержавіюча сталь | від 3 024 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →