Витяжка Cata GT Plus 45 WH білий (02030007)
Cata GT Plus 45 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata GT Plus 45 WH білий
Усі ціни 17 →Cata Cata GT-Plus 45 WH | 6 999 грн. |
CATA GT PLUS-45 WH | 5 882 грн. |
Витяжка Cata GT-PLUS 45 WH | 6 999 грн. |
CATA GT PLUS-45 WH | 5 853 грн. |
Вытяжка Cata GT-PLUS 45 Wh | 6 134 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Cata GT Plus 45 WH
Ціни на Cata GT Plus 45 WH |
---|---|---|---|---|
Cata GT Plus 45 WH білий | від 5 823 грн. | 17 пропозицій | ||
Cata GT Plus 45 X нержавіюча сталь | від 6 237 грн. | 7 пропозицій | ||
Cata GT Plus 45 BK чорний | від 5 823 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →