Витяжка Cata Juno 600 XGWH білий
Cata Juno 600 XGWH білий 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata Juno 600 XGWH білий
Усі ціни 44 →Cata Cata Juno 600 XGWH | 12 705 грн. |
Кухонна витяжка Cata JUNO 600 XGWH | 14 399 грн. |
Витяжка Cata JUNO 600 XGWH 02027105 | 12 706 грн. |
CATA JUNO 600 XGWH | 12 096 грн. |
Витяжка похила Cata Juno 600 Xgwh (02027105) | 12 211 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →