Витяжка Cata V3-T900 X сріблястий
Cata V3-T900 X сріблястий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata V3-T900 X сріблястий
Усі ціни 31 →Cata Cata V3-T900 X | 6 515 грн. |
Кухонна витяжка Cata V3-T900 x 02063399 | 5 753 грн. |
Витяжка купольна Cata V3-T900 X (02063399) | 5 714 грн. |
CATA V3-T900 X | 5 475 грн. |
CATA V3-T900 X | 5 448 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →