Витяжка Cata Agata 600 GBK чорний (02027408)
Cata Agata 600 GBK чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata Agata 600 GBK чорний
Усі ціни 46 →Cata Cata Agata 600 GBK | 9 088 грн. |
Кухонна витяжка Cata AGATA 600 GBK | 9 088 грн. |
Витяжка Cata AGATA 600 GBK 02027408 | 9 088 грн. |
CATA AGATA 600 GBK | 8 654 грн. |
Витяжка похила Cata Agata 600 Gbk (02027408) | 8 741 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →