Витяжка Cata Juno 900 XGWH білий
Cata Juno 900 XGWH білий 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata Juno 900 XGWH білий
Усі ціни 42 →Cata Cata Juno 900 XGWH | 14 647 грн. |
Кухонна витяжка Cata JUNO 900 XGWH | 14 647 грн. |
Витяжка Cata JUNO 900 XGWH (02059005) 02059005 | 14 647 грн. |
CATA JUNO 900 XGWH | 13 949 грн. |
Витяжка похила Cata Juno 900 Xgwh (02059005) | 14 081 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →