Витяжка Cata Lena 600 XGBK чорний
Cata Lena 600 XGBK чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata Lena 600 XGBK чорний
Усі ціни 14 →Витяжка Cata LENA 600XGBK 02032205 | 8 209 грн. |
CATA LENA 600XGBK (02032205) | 8 209 грн. |
Вытяжка Cata Lena 600 Xgbk | 6 386 грн. |
CATA LENA 600XGBK (02032205) | 8 209 грн. |
Витяжка Cata LENA 600 XGBK | 6 240 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Cata Lena 600 XGBK
Ціни на Cata Lena 600 XGBK |
---|---|---|---|---|
Cata Lena 600 XGWH білий | від 6 375 грн. | 42 пропозиції | ||
Cata Lena 600 XGBK чорний | від 6 240 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →