Витяжка Cata LF 2060 WH білий (02011007)
Cata LF 2060 WH білий білий нержавіюча сталь |
|
Якісна та недорога одновентиляторна козиркова кухонна витяжка з довговічним електродвигуном, безвідмовним механічним керуванням та підсвічуванням. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований обслуговування кухонь площею до 10 м². Монтується до нижньої частини підвісної кухонної шафи та стіни. Очищення атмосфери приміщення може виконувати як викидом повітря (наприклад, вентиляційну шахту), так і його рециркуляцією через активний вугільний фільтр, що поглинає запахи (не входить в комплект, купується окремо).
Ширина корпусу витяжки Cata LF 2060 WH складає 60 см, що відповідає найбільш популярному розміру газових та електричних варильних поверхонь або плит. Корпус пристрою виконаний з міцної листової емальованої сталі, поверхня якої легко очищається за допомогою делікатних засобів побутової хімії. Вибір рівня продуктивності всмоктування виконується за допомогою простого кнопкового блоку з повним тактильним зворотним зв'язком. Доступні три швидкості обертання лопатевого вентилятора, які відрізнятимуться продуктивністю (максимально до 350 м³/год) і рівнем шуму, що створюється (всього 48 дБ на мінімальній швидкості).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Купити Cata LF 2060 WH білий
Усі ціни 8 →Вытяжка Cata Lf 2060 Wh | 3 072 грн. |
Витяжка Cata LF 2060 WH | 2 934 грн. |
Cata LF 2060 WH (02011017) | 3 090 грн. |
Витяжка Cata пласка, 60см, 350м3год, LF 2060 WH, білий 02011017 | 3 299 грн. |
Витяжка Cata LF 2060 WH (02011017) | 3 506 грн. |
Модификації Cata LF 2060 WH
Ціни на Cata LF 2060 WH |
---|---|---|---|---|
Cata LF 2060 WH білий | від 2 934 грн. | 9 пропозицій | ||
Cata LF 2060 X нержавіюча сталь | від 3 024 грн. | 6 пропозицій |