Витяжка Cata TFH 6630 BK чорний
Cata TFH 6630 BK чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata TFH 6630 BK чорний
Усі ціни 41 →Cata Cata TFH 6630 BK | 8 209 грн. |
Кухонна витяжка Cata TFH 6630 BK | 9 299 грн. |
Вбудована витяжка Cata TFH 6630 BK 02010302 | 8 209 грн. |
CATA TFH 6630 BK | 7 812 грн. |
Витяжка телескопічна Cata Tfh 6630 BK (02010302) | 7 940 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →