Витяжка Cata TFB 5160 WH білий
Cata TFB 5160 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata TFB 5160 WH білий
Усі ціни 30 →Cata Cata TFB-5160 WH | 3 500 грн. |
Кухонна витяжка Cata TFB-5160 wh 02034107 | 3 165 грн. |
Витяжка телескопічна Cata TFB-5160 WH (02034107) | 3 302 грн. |
CATA TFB-5160 WH | 3 083 грн. |
CATA TFB-5160 WH | 3 068 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cata TFB 5160 WH
Ціни на Cata TFB 5160 WH |
---|---|---|---|---|
Cata TFB 5160 WH білий | від 2 998 грн. | 31 пропозиція | ||
Cata TFB 5160 X нержавіюча сталь | від 2 998 грн. | 40 пропозицій | ||
Cata TFB 5160 BK чорний | від 2 911 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →