Витяжка Cata TFB 5160 BK чорний
Cata TFB 5160 BK чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata TFB 5160 BK чорний
Усі ціни 32 →Cata Cata TFB-5160 BK | 3 399 грн. |
Кухонна витяжка Cata TFB-5160 bk 02034408 | 2 999 грн. |
Витяжка Cata TFB-5160 (2034408) 02034408 | 3 000 грн. |
Витяжка телескопічна Cata TFB-5160 BK (02034408) | 3 221 грн. |
Витяжка Cata TFB-5160 BK | 3 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cata TFB 5160 BK
Ціни на Cata TFB 5160 BK |
---|---|---|---|---|
Cata TFB 5160 WH білий | від 2 998 грн. | 31 пропозиція | ||
Cata TFB 5160 X нержавіюча сталь | від 2 998 грн. | 40 пропозицій | ||
Cata TFB 5160 BK чорний | від 2 911 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →