Витяжка Cata TF 5260
Cata TF 5260 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata TF 5260
Усі ціни 19 →Витяжка телескопічна Cata TF-5260 inox (02034310) | 4 472 грн. |
Витяжка CATA TF-5260 (2034501) | 4 276 грн. |
Вытяжка Cata TF-5260 white | 4 350 грн. |
Витяжка CATA TF-5260 (2034501) | 4 276 грн. |
Витяжка Cata TF-5260 inox | 4 250 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →