Витяжка Cata GC Dual A 75 XGWH білий
Фото 4 |
Cata GC Dual A 75 XGWH білий 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata GC Dual A 75 XGWH білий
Усі ціни 7 →Витяжка Cata GC DUAL 75 (02131207) 02131207 | 14 704 грн. |
CATA GC DUAL 75 WH (2131207) 2131207 | 13 999 грн. |
Cata GC Dual A 75 XGWH | 22 755 грн. |
Cata GC Dual A 75 XGWH | 23 310 грн. |
Вытяжка встраиваемая Cata GC Dual 75 XGWH | 15 979 грн. |
Витяжка вбудована Cata GC Dual 75 XGWH | 15 973 грн. |
Витяжка вбудована Cata GC Dual 75 XGWH | 15 983 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →