Витяжка Cata TF 5260 WH білий (02034005)
Фото 5 |
Cata TF 5260 WH білий білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata TF 5260 WH білий
Усі ціни 24 →Cata Cata TF-5260 WH | 4 959 грн. |
Кухонна витяжка Cata TF-5260 wh 02034501 | 4 275 грн. |
CATA TF-5260 wh | 4 251 грн. |
CATA TF-5260 wh | 4 230 грн. |
Вытяжка Cata телескопическая, 60см, 600м3ч, tf-5260 wh, белый 02034501 | 4 911 грн. |
ще 19 пропозицій
0 5 3 9 |
Чудова техніка. Служить вірно, без жодних претензій, збоїв у роботі жодних. Гармонійно виглядає в інтер'єрі кухні. Її мало видно. Дизайн дуже гарний, і мені подобається. Витяжка невеликих розмірів, сріблястого кольору підійде, до речі, на будь-яку кухню. Зроблена якісно та практично, зручна у використанні. У витяжки 2 мотори, максимальна продуктивність 520 м³/год. Продуктивності її для моєї невеликої кухні вистачає з головою. Висвітлення теж зроблено на чудовому рівні. Є жирові фільтри, які працюють ефективно. Вони легко знімаються і миються звичайним миючим засобом. Звук у витяжки чутний, але прийнятний, не набридає (за інструкцією не вище 46 Дб). Дуже зручне увімкнення (або вимкнення) – при висуванні передньої панелі. Якщо хочете, то можете використовувати слайдери. Купуйте витяжку, раджу. потужна, компактна, майже тиха, слайдерний перемикач немає таких користуюся Cata TF 5260 X місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Непоганий дизайн. Тягне добре Прослужила витяжка 3 роки. Накрився моторчик. Вважаю термін служби невеликий. користуюся Cata TF 5260 X місяць і більше |
Показано 2 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
3 квітня 2017, 10:10
Здравствуйте!Поочередно перестали работать вентиляторы.В чем дело? #
Сделал профилактику,но все безрезультатно.Может где-то стоит защита?
Показано 3 із 17 запитань
ще 14 запитань
Модификації Cata TF 5260 WH
Ціни на Cata TF 5260 WH |
---|---|---|---|---|
Cata TF 5260 WH білий | від 4 208 грн. | 25 пропозицій | ||
Cata TF 5260 X нержавіюча сталь | від 4 208 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →