Витяжка Cata GC Dual 75 WH білий
Cata GC Dual 75 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata GC Dual 75 WH білий
Усі ціни 23 →Cata Cata GC Dual 75 WH | 16 659 грн. |
Витяжка вбудована Cata GC Dual 75 WH (2131207) | 14 132 грн. |
CATA GC DUAL 75 WH | 13 999 грн. |
CATA GC DUAL 75 WH | 13 929 грн. |
Вытяжка Cata Gc Dual 75 Wh (02131207) | 14 479 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Cata GC Dual 75 WH
Ціни на Cata GC Dual 75 WH |
---|---|---|---|---|
Cata GC Dual 75 WH білий | від 13 859 грн. | 24 пропозиції | ||
Cata GC Dual 75 BK чорний | від 13 989 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →