Витяжка ELEYUS Breeze 470 60 BR коричневий
Фото 9 |
ELEYUS Breeze 470 60 BR коричневий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 470 60 BR коричневий
Усі ціни 16 →Витяжка Eleyus Breeze 470 60 BR | 2 920 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 470 60 Br | 3 020 грн. |
Вытяжка eleyus Breeze 470 60 br | 2 908 грн. |
Витяжка ELEYUS Breeze 470 60 BR | 2 694 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus BREEZE 470 60 BR | 2 956 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 470 60 BR
Ціни на ELEYUS Breeze 470 60 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 470 60 BG бежевий | від 2 908 грн. | 32 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 470 60 WH білий | від 2 599 грн. | 46 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 470 60 BR коричневий | від 2 694 грн. | 17 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 470 60 IS нержавіюча сталь | від 2 989 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 470 60 BL чорний | від 2 866 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →