Унітаз Duravit Happy D. 2222090000
Фото 3 |
Duravit Happy D. 2222090000 |
|
Унітаз може продаватись без сидіння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Happy D. 2222090000
Усі ціни 14 →Унітаз підвісний Duravit Happy D.2 Rimless антрацит матовий 2222098900 із | 31 500 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Duravit Happy D.2 з сидінням Soft | 31 440 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий антрацит DURAVIT Happy D.2 без сидіння 22220 | 37 536 грн. |
Підвісний унітаз Duravit Happy D.2 без сидіння (2222090000) 2222090000 | 19 953 грн. |
Унитаз подвесной Duravit Happy D.2 2222090000 + крышка soft close 22220900 | 23 500 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості унітаза Duravit Happy D. 2222090000:
- Додатково комплектується сидінням з кришкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →