Умивальник Catalano Zero 50 500 мм
Фото 3 |
Catalano Zero 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Zero 50 500 мм
Умивальник настінний Catalano Zero 500 x 500 арт.15QZE00 15QZE00 | 10 695 грн. |
Раковина керамічна 50 см Catalano Zero (15QZE00) | 10 695 грн. |
Настінний умивальник Catalano Zero 500 x 500 15QZE00 | 10 695 грн. |
Модификації Catalano Zero 50
Ціни на Catalano Zero 50 |
---|---|---|---|---|
Catalano Zero 50 500 мм | від 10 695 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Zero 60 600 мм | від 11 435 грн. | 2 пропозиції | ||
Catalano Zero 75 750 мм | від 14 160 грн. | 2 пропозиції | ||
Catalano Zero 100 1000 мм | від 18 203 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →