Умивальник CeraStyle New Klasik 100 1000 мм
Фото 11 | Очікується у продажу 4 176 грн. Тип монтажу: підвісний; накладний на тумбу; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна з дугою; Крило; Перелив; Антибактеріальне покриття; Отвір під змішувач; Країна походження бренду: Туреччина; Гарантія виробника: 3 роки; Габарити (мм): 1000x480x165; |
CeraStyle New Klasik 100 |
|
Гарантія від виробника — 3 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CeraStyle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CeraStyle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації CeraStyle New Klasik 100
Ціни на CeraStyle New Klasik 100 |
---|---|---|---|---|
CeraStyle New Klasik 65 650 мм | від 3 977 грн. | 1 пропозиція | ||
CeraStyle New Klasik 80 800 мм | від 5 030 грн. | 1 пропозиція | ||
CeraStyle New Klasik 100 1000 мм | від 4 176 грн. | 1 пропозиція |