Змішувач Haiba Foster 001 HB0964
Фото 8 |
Haiba Foster 001 HB0964 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Foster 001 HB0964
Усі ціни 15 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA FOSTER 001 чорний латунь HB09 | 1 654 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba FOSTER 001 черный (HB0964) | 1 654 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba FOSTER 001 black (HB0964) | 1 654 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba FOSTER 001 чорний (HB0964) | 1 654 грн. |
Змішувач Для Умивальника Haiba Foster 001 Чорний (Hb0964) | 1 654 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →