Змішувач Imprese Nova Opava 05075
Imprese Nova Opava 05075 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Nova Opava 05075
Усі ціни 18 →Змішувач для раковини IMPRESE NOVA OPAVA 05075 | 1 940 грн. |
Imprese Imprese Nova Opava 05075 37603 | 1 940 грн. |
Кран на раковину однозахватний IMPRESE NOVA OPAVA хром латунь 05075 | 1 940 грн. |
Змішувач для раковини Imprese NOVA OPAVA (05075) 05075 | 1 940 грн. |
Змішувач для раковини Imprese NOVA OPAVA, хром, 35 мм 05075 | 1 940 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →