Тумба під умивальник Cersanit Moduo 80 S929-008
Фото 8 |
Cersanit Moduo 80 S929-008 59 см79 см |
|
Ящики оснащені системою безшумного закриття.
Умивальник купується окремо. Додатково комплектується стільницею.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo 80 S929-008
Усі ціни 11 →Cersanit Cersanit Шафка MODUO 80 під раковину, біла (к сету В14) - S929-00 | 6 980 грн. |
Тумба для умивальника Cersanit Moduo 57x44,7x79,5см білий (S929-008) | 8 189 грн. |
Шафка MODUO 80 під раковину MODUO/CREA/COMO/MILLE 80, біла (к сету В14) Мо | 8 189 грн. |
Тумба под умывальник Cersanit Moduo 80x45 белая S929-008 | 7 799 грн. |
Тумба під умивальник на стільницю CERSANIT Moduo 80 S929-008 з отвором для | 7 799 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Cersanit Moduo 80 S929-008
Ціни на Cersanit Moduo 80 S929-008 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 60 K116-021 | від 5 211 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Moduo 80 S929-008 | від 6 373 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →