Тумба під умивальник Cersanit Crea 50 S924-002
Фото 4 |
Cersanit Crea 50 S924-002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 50 S924-002
Усі ціни 8 →Тумба для раковини Cersanit Crea 50 см (S924-002) S924-002 | 8 079 грн. |
Cersanit Cersanit Шафка CREA д/раковини CREA/MODUO/COMO 50, сіра матова - | 6 627 грн. |
Тумба для умивальника Cersanit Crea білий (S924-002) | 8 079 грн. |
Шафка CREA д/раковини CREA/MODUO/COMO 50, сіра матова Модель CREA меблі S9 | 8 499 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT Crea 50 S924-002 без умивальника бiла | 8 079 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Cersanit Crea 50 S924-002
Ціни на Cersanit Crea 50 S924-002 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 50 S924-002 | від 6 627 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Crea 60 S924-003 | від 6 910 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Crea 80 S924-004 | від 8 644 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Crea 100 S924-021 | від 11 789 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →