Змішувач Cersanit Larga S951-388
Фото 5 |
Cersanit Larga S951-388 |
|
Змішувач створює шум трохи більше 30 децибел. Аератор Cersanit Water Save з можливістю налаштування напрямку потоку води. До комплекту входить ключ для аератора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Larga S951-388
Усі ціни 10 →Змішувач для раковини Cersanit LARGA, хром (S951-388) S951-388 | 3 259 грн. |
Змішувач для умивальника Cersanit LARGA хром (S951-388) | 2 616 грн. |
Змішувач LARGA 1 раковина чорний Модель LARGA S951-390 | 3 799 грн. |
Змішувач для раковини CERSANIT Larga S951-388 | 3 259 грн. |
Змішувач для раковини Cersanit LARGA, чорний (S951-390) S951-390 | 3 799 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →