Умивальник Cersanit Larga 100 K120-011 1000 мм
Фото 9 |
Cersanit Larga 100 K120-011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cersanit Larga 100 K120-011
Ціни на Cersanit Larga 100 K120-011 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Larga 50 K120-008 505 мм | від 5 466 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Larga 60 K120-009 605 мм | від 6 312 грн. | 2 пропозиції | ||
Cersanit Larga 80 K120-010 810 мм | від 8 549 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Larga 100 K120-011 1000 мм | від 10 734 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →