Змішувач Cersanit Vero S951-145
Cersanit Vero S951-145 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Vero S951-145
Усі ціни 15 →Cersanit Cersanit Vero S951-145 | 2 466 грн. |
Змішувач на раковину одновентильний CERSANIT VERO S951-145 хром латунь з д | 2 589 грн. |
Змішувач для умивальника Cersanit Vero (S951-145) | 2 466 грн. |
Cersanit Vero S 951-145 | 2 058 грн. |
Змішувач Cersanit VERO для умивальника з донним клапаном (S951-145) | 2 123 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →