Наручний годинник Certina DS-8 C033.051.36.128.00
Відео 2Фото 4 |
Certina DS-8 C033.051.36.128.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS-8 C033.051.36.128.00
Усі ціни 8 →CERTINA DS-8 C033.051.36.128.00 | 19 710 грн. |
Жіночий годинник CERTINA URBAN DS-8 LADY C033.051.36.128.00 | 19 710 грн. |
Часы Certina DS 8 Lady C033.051.36.128.00 | 19 710 грн. |
Certina Urban DS-8 Lady C033.051.36.128.00 (C0330513612800) | 16 068 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →