Похідний ніж Civivi Teraxe C20036-3 (C20036-3)
Відео 3Фото 26 |
Civivi Teraxe C20036-3 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Teraxe C20036-3
Усі ціни 17 →Civivi Teraxe C20036-3 | 4 570 грн. |
Ніж складаний Civivi Teraxe C20036-3 | 4 570 грн. |
Карманный нож Civivi Teraxe черный/серый C20036-3 | 4 570 грн. |
Ніж складаний Civivi Teraxe C20036-3 | 4 570 грн. |
Ніж Civivi Teraxe Bead Blast Black G10 (C20036-3) | 4 570 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →