Литий диск CMS C20 8x19/5x108 ET50 DIA63,4
Відео 3Фото 5 | від 8 620 до 13 215 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації CMS C20 35
Характеристики
CMS C20 8x19/5x108 ET50 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C20 8x19/5x108 ET50 DIA63,4
Сортувати
CMS C20 DMB Diamant-Schwarz Matt (R19 W8.0 PCD5x108 ET50 DIA63.4) | 11 499 грн. |
CMS C20 R19 W8 PCD5x108 ET50 DIA63.4 Black Matt C20 809 50 56 DMB | 11 578 грн. |
CMS C20 (8J x 19 5x108 ET50 DIA63.4) Matt Black На замовлення з Європи. | 12 789 грн. |
CMS C20 Diamond Matt Black R19 W8.0 PCD5x108 ET50 DIA63.4 | 13 215 грн. |
Диски CMS C20 8x19 5x108 ET50 DIA63,4 (matt black diamond) (1001605016) | 10 867 грн. |
CMS C20 R19 W8 PCD5x108 ET50 DIA63.4 Titanium Gloss C20 809 50 56 GG | 8 620 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі