Литий диск CMS C23 8x18/5x112 ET31 DIA66,6
Фото 5 | від 7 933 до 12 218 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):31 мм |
Модифікації CMS C23 97
Характеристики
CMS C23 8x18/5x112 ET31 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C23 8x18/5x112 ET31 DIA66,6
Сортувати
CMS C23 SR Racing Silber (R18 W8.0 PCD5x112 ET31 DIA66.6) | 8 399 грн. |
CMS C23 (8J x 18 5x112 ET31 DIA66.6) DMB Diamant Schwarz Matt На замовленн | 10 038 грн. |
Диски CMS C23 8x18 5x112 ET31 DIA66,6 (diamond black) (1002035105) | 8 677 грн. |
CMS C23 DB Diamant Schwarz (R18 W8.0 PCD5x112 ET31 DIA66.6) | 9 199 грн. |
CMS C23 (8J x 18 5x112 ET31 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 12 218 грн. |
Диски CMS C23 8x18 5x112 ET31 DIA66,6 (racing silver) (1002444389) | 7 933 грн. |
Закрити
Схожі