Литий диск CMS C25 8x19/5x114,3 ET45 DIA67,1
Фото 7 | від 10 412 до 14 767 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації CMS C25 83
Характеристики
CMS C25 8x19/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C25 8x19/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
CMS C25 DB Diamant Schwarz (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) | 11 299 грн. |
CMS C25 (8J x 19 5x114.3 ET45 DIA67.1) Black На замовлення з Європи. | 11 910 грн. |
CMS C25 (8J x 19 5x114.3 ET45 DIA67.1 DMB Diamant Schwarz Matt) | 12 941 грн. |
CMS C25 (8J x 19 5x114.3 ET45 DIA67.1) MP На замовлення з Європи. | 14 767 грн. |
Диски CMS C25 8x19 5x114,3 ET45 DIA67,1 (black lip polished) (1002355033) | 10 412 грн. |
Закрити
Схожі