Литий диск CMS C28 7x17/5x108 ET48 DIA65,1
Відео 2Фото 18 | від 6 259 до 9 819 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації CMS C28 42
Характеристики
CMS C28 7x17/5x108 ET48 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C28 7x17/5x108 ET48 DIA65,1
Сортувати
CMS C28 SR Racing Silber (R17 W7.0 PCD5x108 ET48 DIA65.1) | 6 999 грн. |
CMS C28 Diamond Black R17 W7.0 PCD5x108 ET48 DIA65.1 | 8 993 грн. |
CMS C28 (7J x 17 5x108 ET48 DIA65.1) Silver На замовлення з Європи. | 9 223 грн. |
CMS C28 R17 W7 PCD5x108 ET48 DIA65.1 Gloss Black / Polished C28 707 48 13 | 6 259 грн. |
CMS C28 R17 W7 PCD5x108 ET48 DIA65.1 Gloss Black / Polished | 6 575 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі