Моторне мастило Comma X-Flow Type F 5W-30 20 л (XFF20L)
Товар застарів 5 906 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A1/B1; |
Comma X-Flow Type F 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma X-Flow Type F 5W-30
Ціни на Comma X-Flow Type F 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type F 5W-30 1 л | від 285 грн. | 8 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type F 5W-30 4 л | від 1 155 грн. | 5 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type F 5W-30 5 л | від 1 301 грн. | 9 пропозицій |