Сковорідка Con Brio CB-2026 20 см
Con Brio CB-2026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2026 20 см
Усі ціни 21 →Сковорода без крышки Con Brio 20 см 2026-CB зеленая | 536 грн. |
Сковорода Con Brio Eco Granite PREMIUM 20 см Green (СВ-2026зел) СВ-2026зел | 544 грн. |
Сковорода Con Brio Eco Granite PREMIUM 20 см Green (СВ-2026зел) СВ-2026зел | 539 грн. |
Con Brio Сковорода Con Brio Eco Granite PREMIUM 20 см Green (СВ-2026зел) С | 539 грн. |
Сковорода CON BRIO d=200мм лита СВ-2026 зелена Eco Granite PREMIUM | 754 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2026
Ціни на Con Brio CB-2026 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2026 20 см | від 485 грн. | 27 пропозицій | ||
Con Brio CB-2426 24 см | від 805 грн. | 2 пропозиції | ||
Con Brio CB-2626 26 см | від 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →