Сковорідка Con Brio CB-2407 24 см
Con Brio CB-2407 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2407 24 см
Усі ціни 9 →Сковорідка Con Brio Eco Granite 24см (2407-CB) | 503 грн. |
Сковородка Con Brio Eco Granite 24см (2407-CB) | 495 грн. |
Сковорода без крышки Con Brio 24 см 2407-CB | 536 грн. |
Con Brio CB-2407 | 616 грн. |
Сковорода універсальна Con Brio CB-2407 24 см | 675 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Con Brio CB-2407
Ціни на Con Brio CB-2407 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1807 18 см | від 335 грн. | 9 пропозицій | ||
Con Brio CB-2207 22 см | від 405 грн. | 5 пропозицій | ||
Con Brio CB-2407 24 см | від 460 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-2607 26 см | від 514 грн. | 15 пропозицій | ||
Con Brio CB-2807 28 см | від 565 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →