Сковорідка Con Brio CB-2625 26 см
Con Brio CB-2625 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2625 26 см
Усі ціни 14 →Con Brio 26см Індукція антипригарне покриття Titan Plus (2625-CB) | 962 грн. |
Сковорода Con Brio Titan Plus 26см (CB-2625) | 1 015 грн. |
Сковорода без крышки Con Brio 26 см 2625-CB | 1 040 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2625 26 см | 1 049 грн. |
Con Brio 2625-CB | 871 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2625
Ціни на Con Brio CB-2625 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2025 20 см | від 726 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2425 24 см | від 881 грн. | 19 пропозицій | ||
Con Brio CB-2625 26 см | від 871 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →