Всесезонна шина Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101V
Відео 18Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101V 225/55 R17 101 V 225/55 R17 101 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101V
Всесезонные шины Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101V XL 1002535 | 6 989 грн. |
Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101V | 7 914 грн. |
CONTINENTAL ALLSEASON CONTACT 2 225/55 R17 101V | 6 745 грн. |
Continental ALLSEASONCONTACT 2 3PMSF 225/55 R17 101V XL | 7 096 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101V
Ціни на Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101V |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101V | від 6 745 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental AllSeasonContact 2 225/55 R17 101W | від 7 060 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →