Літня шина Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V
Відео 9Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V 215/65 R17 99 V 215/65 R17 99 V Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V
Усі ціни 14 →Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V | 3 798 грн. |
Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V | 3 300 грн. |
CONTINENTAL ContiEcoContact 5 215/65R17 99V | 4 469 грн. |
Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V 78288 | 3 905 грн. |
Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V МО | 9 014 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
3 3 5 20 |
Витрата не зростає, але ціна не виправдовує якість. Після місяця бічний поріз, зрештою на зад поставив і там вона ходить 3 рік. Не раджу. Вага хороша до 6 кг. Накат хороший. Боковина слабка, через місяць поріз. Шумлять. Після 3 років балансування погане, багато грузиків. Игорь Малко: користуюся Continental ContiEcoContact 5 165/70 R14 85T більше року |
Показано 1 з 35 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V
Ціни на Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V | від 3 300 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental ContiEcoContact 5 215/65 R17 99V Mercedes-Benz | від 8 723 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →