Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi 255/45 R20 101 W 255/45 R20 101 W Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi
Continental ContiSportContact 5 SUV 255/45 R20 101W FR AO #REF! | 7 700 грн. |
Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W AO 78655 | 8 715 грн. |
Continental ContiSportContact 5 SUV 255/45 R20 101W FR AO | 12 891 грн. |
Шини Continental ContiSportContact 5 255/45 ZR20 101W AO | 12 304 грн. |
Continental CONTISPORTCONTACT 5 255/45 R20 101W FR AO (9028577129) | 12 310 грн. |
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W | від 8 152 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi | від 7 700 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →