Літня шина Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y
Відео 5Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y
Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y | 6 992 грн. |
Шини Continental ContiSportContact 5P 235/35 ZR19 91Y XL | 8 042 грн. |
CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT 5P 91Y 235/35 ZR19 RO2. | 6 902 грн. |
Шини Continental ContiSportContact 5P 235/35 ZR19 91Y XL M0 * | 8 174 грн. |
CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT 5P 91Y 235/35 ZR19 RO2. DOT2021 | 6 001 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y | від 6 001 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y Audi | від 7 372 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y Audi RS | від 7 372 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5P 235/35 R19 91Y Mercedes-Benz | від 6 438 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →