Літня шина Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Seal
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Seal
Усі ціни 12 →Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V ContiSeal | 5 121 грн. |
Шина Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V ContiSeal | 4 835 грн. |
Continental EcoContact 6 (235/55R18 100V Seal) | 4 950 грн. |
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V ContiSeal | 5 074 грн. |
Шины Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V ContiSeal | 5 200 грн. |
ще 7 пропозицій
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Seal
Ціни на Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Seal |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V | від 3 520 грн. | 23 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Audi | від 5 634 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Seal | від 4 835 грн. | 12 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Volvo | від 3 880 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100W | від 5 131 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y | від 6 801 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104T | від 4 798 грн. | 23 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104T Run Flat | від 7 882 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104V | від 4 100 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →