Літня шина Continental UltraContact 215/55 R16 93V
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 215/55 R16 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 215/55 R16 93V
Усі ціни 33 →Шина Continental UltraContact 215/55 R16 93V FR | 5 865 грн. |
Continental UltraContact 215/55 R16 93V | 6 003 грн. |
Continental UltraContact 215/55 R16 93V | 6 000 грн. |
Continental UltraContact 215/55 R16 93V | 6 853 грн. |
Летние шины Continental UltraContact 215/55 R16 93V 1002263362 | 6 128 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact 215/55 R16 93V
Ціни на Continental UltraContact 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 215/55 R16 93V | від 5 865 грн. | 33 пропозиції | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 93W | від 5 858 грн. | 32 пропозиції | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 97H | від 6 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 97W | від 5 970 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →