Літня шина Continental UltraContact 225/60 R18 100H
Відео 13Фото 5 |
Continental UltraContact 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H 225/60 R18 100 V |
|
Літня гума преміального класу для легковиків з двигунами внутрішнього згоряння, гібридів та електромобілів. Шину випущено з розрахунком на максимально довгий експлуатаційний ресурс. Її забезпечили асиметричним малюнком протектора, у якому наголошується на максимально щільне прилягання до поверхні дорожнього полотна. Тим самим забезпечується ефективніша передача тягово-гальмівних зусиль.
Постійність плями контакту забезпечується "алмазними гранями" Diamond Edge по краях бічних зон протектора. У блоках Continental UltraContact 225/60 R18 100H прорізані множинні ламелі Aqua Channel, що працюють подібно до насосів для видалення надлишку водних мас. Ще одне технологічне ноу-хау в дренажній конструкції покришки – це спеціальні круглі виїмки Drainpipe у центральній гряді блоків протекторного малюнка.
Вода, що потрапила в ямки, негайно перенаправляється в окружні канали для відведення з контактної плями. Гумова суміш моделі виконана за формулою Diamond Black з добавкою спеціальних полімерів, що утворюють короткі та довгі молекулярні зв'язки. У комплексі така «рецептура» виготовлення компаунду підвищує зчіпні якості гуми, покращує стійкість автомобіля при виконанні маневрів, знижує витрати пального та мінімізує зношування протектора. Нарешті, елементи шумопоглинання Noise Breakers 2.0 забезпечують високий рівень акустичного комфорту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Купити Continental UltraContact 225/60 R18 100H
Усі ціни 43 →Шина Continental UltraContact 225/60 R18 100H FR | 5 691 грн. |
Continental UltraContact 225/60 R18 100H FR | 6 002 грн. |
Continental UltraContact 225/60 R18 100H FR | 5 940 грн. |
Continental UltraContact 225/60 R18 100H FR | 5 775 грн. |
Continental UltraContact 225/60 R18 100H | 5 751 грн. |
Модификації Continental UltraContact 225/60 R18 100H
Ціни на Continental UltraContact 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 225/60 R18 100H | від 5 691 грн. | 43 пропозиції | ||
Continental UltraContact 225/60 R18 100V | від 7 190 грн. | 7 пропозицій |