Зимова шина Nexen Winguard Winspike 3 185/55 R15 86H
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Winspike 3 185/55 R15 86H 185/55 R15 86 H 185/55 R15 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Winspike 3 185/55 R15 86H
Усі ціни 9 →Nexen WinGuard WinSpike 3 185/55 R15 86H XL (под шип) | 2 430 грн. |
Nexen WinGuard Winspike 3 185/55 R15 86H (пiд шип) | 2 515 грн. |
Nexen Winguard WinSpike 3 (185/55R15 86H) | 2 385 грн. |
Nexen WinGuard WinSpike 3 185/55 R15 86H XL (под шип) | 2 400 грн. |
NEXEN WINGUARD WINSPIKE 3 185/55 R15 86 H XL | 2 421 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Winspike 3 185/55 R15 86H
Ціни на Nexen Winguard Winspike 3 185/55 R15 86H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Winspike 3 185/55 R15 86H | від 2 385 грн. | 9 пропозицій | ||
Nexen Winguard Winspike 3 185/55 R15 86T | від 2 835 грн. | 32 пропозиції |
Рекомендуємо