Комп'ютерне крісло Cougar NxSys Aero
Відео 5Фото 23 |
Cougar NxSys Aero |
|
Вбудований 200-мм вентилятор із RGB-підсвічуванням. Знімна магнітна подушка.
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cougar NxSys Aero
Усі ціни 54 →Геймерське крісло Cougar NxSys Aero Black/Orange (3MARPORB.0001) | 13 999 грн. |
Cougar NxSys Aero | 12 469 грн. |
Крісло геймерське, дихаюча екошкіра, сталевий каркас Cougar NxSys Aero Bla | 13 058 грн. |
Кресло игровое NxSys Aero Black, дышащая экокожа, стальной каркас | 15 999 грн. |
Кресло геймерское, дышащая экокожа, стальной каркас. NxSys Aero Black | 12 272 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →