Комп'ютерне крісло Cougar Armor Titan Pro
Відео 23Фото 16 |
Cougar Armor Titan Pro |
|
Високоякісне комп'ютерне (геймерське) крісло з високою спинкою, обладнане механізмом регулювання кута нахилу, розвиненою бічною підтримкою, регульованими 4D-підлокітниками та покращеним газліфтом четвертого класу. Флагманська модель лінійки Cougar Armor зразка 2020 року. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, здатний забезпечити комфорт під час тривалої роботи за монітором та тривалих ігрових сесій.
Відрізняється збільшеною шириною та глибиною сидіння, що може бути важливим для великих користувачів. Основою конструкції ігрового крісла Cougar Armor Titan Pro є сталева міцна рама. У поєднанні з посиленим газліфтом вона без проблем переносить механічні навантаження, які створює доросла людина вагою до 160 кг. Ергономічна висока спинка з підтримкою найбільш навантажених відділів хребта зменшує втому, що накопичується, і знижує напругу в шиї.
Механізм відкидання дозволяє встановити будь-який кут нахилу спинки в діапазоні від 90 до 170°. Для комфортного положення ніг і розвантаження колінних суглобів висота сидіння налаштовується в діапазоні від 37 до 43 см. Алюмінієва опорна хрестовина має п'ять пластикових роликів, що забезпечують легке і безшумне переміщення по будь-яким покриттям. Оббивка виконана з тактильно комфортного мікротекстурованого шкірозамінника, що дихає. У комплект входять знімні подушки для голови та попереку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar Armor Titan Pro
Усі ціни 53 →Геймерське крісло Cougar Armor Titan Pro Black/Orange (3MTITANS.0001) | 16 929 грн. |
Cougar Armor TITAN PRO | 13 569 грн. |
Крісло Cougar чорне з помаранчевим Armor Titan Pro | 17 100 грн. |
Кресло Cougar черное с оранжевым Armor Titan Pro | 17 100 грн. |
Крісло геймерське, навантаження до 160 кг, екошкіра, що дихає, з замшеподі | 13 957 грн. |
Не очень. Регулировка наклона спинки и всякого. Много места под толстую жёппу. Подушка под голову и поясницу. Ненадёжная конструкция крепления сидушки к механизму качания. [censored] и отваливается в течение полугода.
Ну и тяжёлая эта дура. Даже по частям. Фыркающее Животное: користуюся Cougar Throne більше року |