Унитаз Creavit Free FE322
Видео 1Фото 14 |
Creavit Free FE322 |
|
Сиденье с крышкой может продаваться отдельно.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Creavit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Creavit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Creavit Free FE322
Все цены 7 →Унітаз підвісний Creavit Free білий глянсовий FE322-11CB00E-0000 без сидін | 6 710 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free білий глянцевий FE322-11CB00E-0000 з сидіння | 8 024 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free Rim-Off FE322.00100 без обідка | 8 157 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free FE322-11BM00E-0000 базальт матовий з сидіння | 16 280 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free FE322-11SM00E-0000 чорний матовий з сидінням | 16 280 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free білий глянцевий FE322-11CB00E-0000 з сидіння | 9 400 грн. |
Унітаз підвісний Creavit Free FE322-11SM00E-0000 чорний матовий з сидінням | 16 280 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →