Змішувач Cron Kubus 006 Euro (CR0210)
Cron Kubus 006 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Kubus 006 Euro
Усі ціни 12 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом CRON KUBUS 006 хром си | 1 386 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON KUBUS 006 (CR0210) | 1 386 грн. |
Змішувач для ванни Cron Kubus 006 (CR0210) | 1 386 грн. |
Змішувач CRON для ванни 006 euro CR0210 | 1 297 грн. |
Змішувач для ванни CRON KUBUS 006 (CR0210) | 1 386 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →